Kontakt

Umów się na bezpłatną konsultację!

Napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego poniżej lub zadzwoń 500 720 457. Chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości.

Jeśli nie wiesz czy trening personalny jest dla Ciebie, jaki rodzaj treningu wybrać lub nie wiesz co ze sobą zabrać na pierwszy trening sprawdź najczęściej zadawane pytania poniżej.

Najczęściej zadawane pytania

Czy trening personalny jest dla mnie?

Oczywiście! Każdy trening dostosowuje do Twoich możliwości, kondycji oraz celów, które wyznaczymy. 

Jak wygląda pierwszy trening?

Podczas pierwszego bezpłatnego spotkania oferuję analizę składu ciała, ocenę funkcjonalną sylwetki, ocenę dotychczasowego sposobu żywienia i treningu oraz fachowe doradztwo.

Ile trwa trening personalny?

Trening personalny trwa 60 minut.

Jaki trening wybrać?

Co muszę zabrać na pierwszy trening?

Na pierwszy, ale też kolejny trening zabierz ze sobą:

  • strój sportowy
  • buty sportowe
  • ręcznik
  • wodę

Jak szybko zobaczę efekty?

To jak szybko zobaczysz efekty uzależnione jest od Twojej systematyczności oraz zaangażowania. Pamiętaj, że nie zbudujesz formy jeśli nie poświęcisz odpowiedniej ilości czasu. 

Ile treningów w tygodniu potrzebuję?

W nomenklaturze treningu siłowego mówi się o minimum treningu dwa razy w tygodniu. Sporadyczne treningi sprzyjają jedynie wzrostowi mięśnia poprzez absorpcje wody, co jest procesem, krótkotrwałym i odwracalnym.

Porozmawiajmy o Twoim treningu

5 + 2 =

Klauzula informacyjna

Administratorem danych podanych w formularzu jest Andrzej Dziubak prowadzący działalność Andrzej Dziubak. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza. Dane przetwarzamy na podstawie realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora, którym jest komunikacja z użytkownikami naszej strony.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Po tym czasie dane mogą być przez nas przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żebyśmy mogli udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).

TRENER PERSONALNY ANDRZEJ DZIUBAK

Calypso Fitness Wrocław Renoma

ul. Świdnicka 40

50-024 Wrocław

 

Telefon