dziubak-trenerzy.pl » Plany treningowe online

Plany treningowe online

Odkąd pracuję w branży fitness, rozpisuję plany treningowe online. To oczywiste, że nie każdy może się ze mną spotkać osobiście, nie każdy ma czas i budżet. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom moich podopiecznych, stworzyłem profesjonalny plan treningowy, który zakłada oprócz odpowiednich ćwiczeń, spersonalizowaną rozgrzewkę dobraną pod Twoje problemy. Zaufało mi już wielu sportowców, ale przede wszystkim zwykłych ludzi, którzy chcą zdrowo, normalnie  żyć. Nie zwlekaj! Napisz już dzisiaj i trenuj z profesjonalnym planem treningowym online.

Umów się na konsultacjęZadzwoń do mnie

Co daje plan treningowy online?

Trening online może dać takie same korzyści, jak trening face to face. Wykonanie spersonalizowanej rozgrzewki, dobór ćwiczeń, modyfikacje ćwiczeń na potrzeby sytuacji, koretkę techniki oraz wsparcie w dążeniu do założonego celu.

Dla kogo jest plan treningowy online?

To rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują prowadzenia od podstaw jak i osób zaawansowanych. Niezależnie, czy Twoim celem jest redukcja, zwiększenie masy mięśniowej lub przygotowanie do zawodów.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Zamierzonych. Podczas regularnego treningu domowego lub planu treninowego online osiągasz takie same efekty, jak podczas treningu na siłowni. Warunkiem jest systematyczność i pełne zaangażowanie.

Zalety planów treningowych online

f

Dopasowanie do Twoich potrzeb i możliwości

Spersonalizowany plan treningowy biorący pod uwagę korektę twoich wad postawy oraz miejsce w jakim będziesz trenować.

Motywacja

Otrzymujesz pełną opiekę i wsparcie podczas trwania planu treningowego.

R

Swoboda

Już nie musisz się martwić czy zdążysz na konkretną godzinę na zajęcia. Możesz trenować kiedy i gdzie chcesz.

Oszczędność

Trening jest dostosowany do Twoich możliwości, więc możesz ćwiczyć bez wychodzenia z domu

Co mówią moi podopieczni

Andrzeja poznałam na zajęciach boksu. Indywidualne podejście, profesjonalizm i życzliwość dla każdego uczestnika zajęć zachęciły mnie do zapisania się na prowadzone przez Andrzeja treningi personalne.

Moim głównym problemem był ból pleców oraz kolan. Po kilku miesiącach treningów zaplanowanych przez Andrzeja zauważam znaczącą różnicę w mojej kondycji oraz samopoczuciu. Treningi potrafią być wyczerpujące, jednak atmosfera w czasie treningów i osobowość trenera Andrzeja (pełna humoru i życzliwości) sprawiają, że z przyjemnością chodzę na każdy kolejny trening. Trening z Andrzejem to sama przyjemność, a zjedzony poprzedniego dnia burger nigdy nie spotyka się z potępieniem 👍🥊🏋️‍♂️

Martyna

Bardzo polecam Andrzeja jako człowieka o szerokiej wiedzy treningowej. Zawsze chętnie wszystko tłumaczy, skoryguje i udziela merytorycznych wskazówek. Trenując z Andrzejem można znacznie poprawić swoją technikę i zwiększyć osiągi sportowe.

Kamil

Andrzej jest wspaniałym trenerem. Do każdego podchodzi indywidualnie (nawet w trakcie zajęć grupowych) i potrafi wyczuć w jaki sposób daną osobę zmotywować. Zawsze profesjonalny, uśmiechnięty i pomocny. Polecam szczególnie treningi boksu – czuć że trenowanie ludzi nie jest dla niego tylko pracą, ale przede wszystkim ogromną pasją. Każdy trening jest inny. Andrzej zawsze urozmaica zajęcia i nigdy nie jest nudno. Pilnuje techniki także każdy może czuć się zaopiekowany i w dobrych rękach. Stwarza sprzyjające warunki do rozwoju i cieszy się razem z podopiecznymi z każdego postępu i sukcesu. Jak dla mnie trener idealny! POLECAM 

Joanna

Co otrzymasz kupując plan treningowy online?

N

Dostęp do mojej wiedzy i doświadczenia

Wsparcie i motywację przez cały okres trwania współpracy

i

Spersonalizowany plan treningowy

Porady dietetyczne

Jak kupić plan treningowy online?

01

Napisz do mnie lub zadzwoń

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do mnie na numer 500 720 457.

02

Wypełnij wysłany formularz

Po rozmowie i sprecyzowaniu Twoich celów wypełnij wysłany przeze mnie formularz, niezbędny do spersonalizowania planu treningowego.

03

Wykonaj przelew

Po otrzymaniu uzupełnionego formularza prześlę numer konta, na który należy przelać pieniądze za plan treningowy.
04

Twój plan treningowy jest gotowy!

Po wykonaniu przelewu na podany numer konta, otrzymujesz ode mnie gotowy plan treningowy.

Porozmawiajmy o Twoim planie treningowym online

4 + 7 =

Klauzula informacyjna

Administratorem danych podanych w formularzu jest Andrzej Dziubak prowadzący działalność Andrzej Dziubak. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza. Dane przetwarzamy na podstawie realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora, którym jest komunikacja z użytkownikami naszej strony.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Po tym czasie dane mogą być przez nas przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żebyśmy mogli udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).

TRENER PERSONALNY ANDRZEJ DZIUBAK

Calypso Fitness Wrocław Renoma

ul. Świdnicka 40

50-024 Wrocław

 

Telefon